KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12916519
nr 1291 6519
Carl Delden
(f. 1906), Sverige
Oljemålning, "Trädgårdsmöbeln". Signerad. Olja på pannå, 34x39 cm
Carl Delden, född 1906 i Söderköping, svensk målare.
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 25 november 2019
kl 20:35:28
24/11 06:29:09